Boże Narodzenie 2020

Tradycyjnie o północy, uroczystą Pasterką rozpoczęto świętowanie Bożego Narodzenia w Naszej Parafii.

Podczas śpiewu kolędy Wśród nocnej ciszy ksiądz Proboszcz płk dr Jan Domian wniósł figurkę Dzieciątka Jezusa i ułożył ją w żłóbku. Wyjątkowo na zakończenie Eucharystii nie przełamywano się opłatkiem. Duszpasterze przekazali Parafianom serdeczne życzenia świąteczne .

W tym roku z racji epidemii czas Adwentu szczególnie skłaniał nasze serca ku nadchodzącemu Zbawicielowi. Wspólny śpiew kolęd, zapach choinek oraz sianka, a przede wszystkim betlejemska szopka przypomniały o wydarzeniu sprzed ponad dwóch tysięcy lat, które odmieniło losy świata.

Zachęcamy do obejrzenia koncertu kolęd przygotowanego przez młodzież oraz dzieci z naszej szkoły (SP150) pod kierunkiem pani Małgorzaty Cichockiej: https://youtu.be/62XOFi-g9Nc