ELIMINACJE DO PIŁKARSKIEJ LIGI MINISTRANCKIEJ

W sobotę 30 września odbyły się jesienne eliminacje do Piłkarskiej Ligi Ministranckiej, w których udział wzięli ministranci z parafii MB Ostrobramskiej, w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Liceum.  Rozgrywki odbyły się w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym na Ochocie. W eliminacjach wzięło udział sześć parafii. Młodsi ministranci rozegrali trzy mecze, z których dwa zakończyły się zwycięsko, a jeden remisem. Tym samym młodzi piłkarze zajęli pierwsze miejsce w eliminacjach.

Ministranci będący w grupie wiekowej gimnazjum rozegrali dwa mecze i zakończyły się one zwycięstwem. Tym samym tak jak szkoła podstawowa, zajęli oni pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej.

Z kolei ministranci z liceum mieli trochę mniej szczęścia. Na dwa rozegrane mecze jeden zakończył się zwycięsko, a jeden przegraną. Jednak pomimo tej porażki, w efekcie końcowym zajęli drugie miejsce.

Tak więc w kolekcji ministranckiej przybyły trzy nowe puchary. Czekamy teraz na kolejne eliminacje, które będą miały miejsce na wiosnę i liczymy na to, że dostaniemy się do Finału Piłkarskiej Ligi Ministranckiej, który odbędzie się w Pruszkowie. Cieszymy się ich zwycięstwem i życzymy dalszych sukcesów i zaangażowania sportowego oraz zaangażowania przy służbie Ołtarza.

xKW