MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR KnC 1-2 MAJA RZESZÓW 2018

W dniach od 1 do 2 maja w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Piłce Halowej o Puchar KnC. Naszą Parafię godnie reprezentowały dwie grupy w różnych kategoriach wiekowych Ministrant (2010-2006) oraz Lektor Młodszy (2005-2002).

Grupa Lektor Młodszy zdobyła III miejsce w Finale C Mistrzostw Polski, a kolejnym miłym aspektem po zdobyciu III miejsca było wybranie naszego zawodnika Maksymiliana Rytla najlepszym bramkarzem Finału C, natomiast grupa Ministrant doszła do Finału B, niestety tam musiała uznać wyższość innych parafii i zakończyła udział w fazie pucharowej.

Nasze zespoły zagrały kolejny dobry turniej, który zwłaszcza dla młodszej grupy był cennym i jakże ważnym doświadczeniem oraz świetną zabawą. Dla starszych była to też możliwość pokazania i udowodnieni

a (zwłaszcza sobie) swoich umiejętności co zaowocowało wywalczeniem ważnego dla nas wszystkich pucharu za III miejsce w Mistrzostwach Polski.

Była to też kolejna możliwość pracy w zespole, a także wspólnie spędzony czas we wspólnocie ministranckiej.

Składamy wielkie gratulacje i brawa za 100% zaangażowania i walkę do samego końca.

AR