PODCHORĄŻOWIE WAT W DOMU DZIECKA

W dniu 19.12.2018r. w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „DOM” w Skierniewicach odbyła się uroczysta wigilia zorganizowana przez Dyrekcję, Opiekunów  oraz Wychowanków, na którą zaproszeni zostali darczyńcy „Świątecznej zbiórki dla DOM-u Dziecka w Skierniewicach”. Byli wśród nich również przedstawiciele Wojskowej Akademii Technicznej m.in. dowódca 5 kompanii por. Paweł ŻAŁOBA wraz z podchorążymi oraz kapelan WAT.

Na początku wychowankowie w ramach części artystycznej zaprezentowali Jasełka oraz odśpiewali kolędy, a następnie kapelan WAT udzielił błogosławieństwa i przekazał najserdeczniejsze życzenia od Rektora-Komendanta gen. bryg. dr hab. inż. Tadeusza SZCZURKA oraz Akademii, po czym  podzielono się opłatkiem i goście zasiedli do skosztowania potraw wigilijnych. Na koniec spotkania pojawił się Święty Mikołaj, który wręczył dzieciom prezenty.

W prezentach przygotowanych przez podchorążych WAT oraz Duszpasterstwo znalazły się m.in. sprzęt AGD, który posłuży wychowankom w codziennym życiu, zabawki oraz specjalne indywidualne zestawy przygotowane dzięki wsparciu  Działu Promocji WAT.