Pożegnanie ks. kanonika płk. rez. Krzysztofa Jamrozika

W niedzielę 28 czerwca 2020r., w Naszej Parafii, po Mszy św. o godz. 10:30 odbyło się uroczyste pożegnanie ks. kanonika płk. rez. Krzysztofa Jamrozika. Ksiądz Krzysztof na własną prośbę zakończył niemal 15 letnią posługę w Naszej Parafii. Ksiądz Biskup przyjął jego rezygnację z obowiązków rezydenta i kapelana Domu Emeryta Wojskowego przy ul. Pirenejskiej. Przedstawiciele Parafian, dziękowali za obecność Księdza Kanonika, posługę duszpasterską, udzielone sakramenty.  Ksiądz Proboszcz płk. dr Jan Domian, który koncelebrował Eucharystię dziękując za lata posługi przy parafii wręczył Księdzu Krzysztofowi pamiątkowy prezent. Zapewnił również o modlitewnej pamięci boernerowskiej wspólnoty oraz powierzył ks. Krzysztofa opiece Matki Bożej Ostrobramskiej w dalszych latach duszpasterskiej posługi.