WAKACYJNY WYPOCZYNEK SCHOLI DZIECIĘCEJ

IMG_0660W poniedziałek 18 lipca po Mszy św. o godz. 7 rano dzieci ze Scholi parafialnej wraz z opiekunem ks. por. Maksymilianem Jezierskim wyjechały na zasłużony wypoczynek do Gliczarowa Górnego koło Zakopanego. Wspólnej modlitwie przewodniczył Proboszcz Parafii-ks. płk dr Jan Domian, który młodym podróżnikom udzielił pasterskiego błogosławieństwa, a także przez cały czas wypoczynku towarzyszył modlitwą, troską oraz wsparciem logistycznym.

W czasie kilku dni wakacyjnej przygody na uczestników czekało wiele atrakcji: zwiedzanie Zakopanego (spacer Krupówkami spod Wielkiej Krokwi aż do stóp Gubałówki, przejażdżka kolejką na szczyt Gubałówki i podziwianie panoramy Tatr), wycieczka do zamków w Niedzicy i Czorsztynie połączona z rejsem statkiem po Zalewie Czorsztyńskim, Msza św. w Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach, a także korzystanie z wodnych atrakcji basenów termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Poza tym, każdego dnia nie zabrakło wspólnej modlitwy i Mszy św., a także dobrej zabawy. Wielką niespodzianką była możliwość kibicowanie uczestniczkom Tour de Pologne dla kobiet, który w tym roku miał swoją pierwszą edycję.

Wypoczynek zakończył się w piątek 22 lipca. Wszyscy uczestnicy wypoczęci i radośni wrócili do swoich biskich zabierając ze sobą wspaniale wspomnienia oraz niezapomniane przygody.