OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Szósta Niedziela Zwykła

17 luty 2019r.

                                                 

                                       

  1. Garnizonowy Oddział Caritas oraz Wolontariusze z WAT prowadzą dzisiaj zbiórkę ofiar do puszek na rzecz pomocy rodzinom syryjskim. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary. Jednocześnie informujemy, że kolejna zbiórka odbędzie się 24 marca br., a przez cały czas można składać ofiary do skarbony znajdującej się w naszym kościele.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  3. Burmistrz Dzielnicy Bemowa m. st. Warszawy zaprasza do udziału w obchodach „Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, które odbędą się 24 lutego br. W programie:

– o godz. 11.30 złożenie kwiatów przy tablicy płk. Bernarda Adameckiego

– o godz. 12.00 złożenie kwiatów przed pomnikiem przy ul. Żołnierzy Wyklętych

– o godz. 13.00 Msza św. w kościele p.w. MB Królowej Aniołów

– po Mszy św. (około 14.30) odbędzie się koncert patriotyczny pt. „Pieśni niezłomne, pieśni wyklęte, pieśni niepodległe”.

  1. W naszej parafii odbędzie się przygotowanie narzeczonych do Sakramentu Małżeństwa. Spotkania odbędą się w soboty 30.03 i 06.04 w godz. od 9.00 do 19.00. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii bądź w kancelarii do 25.03.2019r. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie parafialnej: www.boernerowo.pl
  2. Osoby dorosłe, które chcą przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii, prosimy o zapisy w zakrystii, bądź w kancelarii.

6.W środę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nowennę do Matki Bożej  Nieustającej Pomocy oraz na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.

7.Kancelaria parafialna czynna jest w tym tygodniu od wtorku do soboty w godz. od 16:30 do 17:30.

  1. Boże błogosławieństwo niech towarzyszy wszystkim drogim jubilatom i solenizantom.

 

 

 

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 22 II (piątek)– święto Katedry Świętego Piotra Apostoła,
  • 23 II (sobota)– św. Polikarp (ok. 69-155), męczennik, ustanowiony przez św. Jana Apostoła biskupem Smyrny.