Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach podczas nabożeństwa różańcowego po wieczornej Mszy św. Za polecanych zmarłych odprawiamy Msze św. w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 7.00 przez cały rok.

[Szybkie wyszukiwanie Ctrl+f i wpisujemy imię lub nazwisko]

PONIEDZIAŁEK

BOŻEMU MIŁOSIERDZIU POLECAMY ZMARŁYCH śp:

Julita, Zdzisław, Barbara, Jan; Bogumił Szafranek, rodzice Aleksy i Bronisława i rodzeństwo Aleksandra i Jerzy z żona Krystyną, Józefa i Feliks Zarębscy z rodzicami i rodzeństwem, Zofia i Stanisław Jagła z synem Stanisławem i synową Stanisławą oraz rodzice i rodzeństwo; Jacek Kowalczyk, Ryszard Janiczek, Alicja Strzelecka, Krystyna Janiczek, Jan Janiczek, Leon Strzelecki; Marianna, Henryk, Eleonora, Jan, Marianna, Szczepan, Cecylia, Józef; Malinowska: Maria, Andrzej i Kazimierz; Czmoch Zofia, Kazimierz i Marian; Malinowska Joanna; Wiktor, Leokadia, Maryla, Wincenty, Maria i zmarli z ich rodzin; Henryk, Antonina, Jerzy i cała rodzina Cianciara, Apolonia, Franciszek i cała rodzina Nąckiewicz, Henryk, Aleksandra Juraszek, Irena Szejn, Aleksandra Huras, Zofia, Stanisław i cała rodzina Budyta, Czesława Urbańska, Franciszek, Maria i cała rodzina Małeckich, Michalina, Wojciech i cała rodzina Bliskich, Janina Zalewska, Helena, Aleksander Fabrykowski, Andrzej, Jadwiga Sałek; Barbara, Heronim Czekała, Helena, Wacław Tomaszewicz; Teresa Bytniewska; Józefa Wyganowska, Barbara Wojno, Hanna Tucholska, Stanisław Gołebiowski, Zofia, Stanisław Półtorak, Bogumiła Kedziorek, Elżbieta Braun, Elżbieta Bijak, Hanna Kowalska, Waldemar Kisieliński, Bohdan Koch, Bogdan Chmielewski, Henryk Chmielewski, Janusz i rodzina Zaręba, Polegli na wojnach; Anna Poręba, Józef Poręba, Stefania Poręba, Władysława Poręba, Stanisław Poręba; Teresa Przybysiak, Marianna Piliszek, Teresa Nachcińska; Mirosława, Tadeusz Królikowscy, zmarli z rodzin: Królikowskich i Czechowskich, Jerzy, Elżbieta, Aleksander, Jadwiga Zasłona; Czesław, Stanisława, Marianna, Wawrzyniec, Bronisław, Krystyna, Jan, Rozalia, Aleksander, Teresa; Władysława, Kazimierz, Ryszard, Teresa, Zbigniew Wróbel, Bronisława, Władysław, Ryszard, Aniela zmarli z rodziny Kałarz; Katarzyna i Paweł Chudy; Maria i Tomasz Chudy; Walenty Chudy, Agnieszka i Jakub Szumilas, Maria i Stanisław Szumilas, Zofia, Stanisława i Maria Szumilas, Teresa i Jan Szumilas, Kunegunda i Jan Derylak, zmarli z rodziny Szumilas, Józefa i Józef Zając, zmarli z rodziny Smagów, Amelia i Tomasz Kocębów, Maria i Ignacy Zając, zmarli z rodziny Zając i Kocęba, Grażyna Zając, Bronisława i Józef Pazgan, zmarli z rodziny Pazgan i Skrzypiec; Jadwiga Pyza, Stanisława Tkaczyk, zmarli z rodzin: Tkaczyków, Pyzów, Kuków, Gontarzów; Mieczysław Karolak, Celina Karolak, Eugeniusz Karolak, Franciszek Litwa, Czesław Kostura, Jadwiga Jastrzębska, Anna Gąsiorowska, Maria Gąsiorowska, Jan Gąsiorowski, Mieczysław Prościński, Jadwiga Prościńska, Jacek Prościński, Janina Prościńska; Elżbieta Jasek, Dieter Cyske, Marianna Król, Stefania Jasek, Ireneusz Jesionek; Kazimierz, Marianna, Andrzej Kaczmarczyk, Daniela, Bolesław Uracz, Wawrzyniec, Marianna, Stefan, Michalina, Bolesław, Stanisława, Janina, Franciszek, Zbigniew, Jerzy, Maria, Ewa, Józef, Albin, Stanisław, Julia, Alfreda, Alfreda, Stefan, Barbara, Wiktor, Jan, Włodzimierz, Czesław, Michalina, Jan, Magdalena, Anna Godlewscy, Piotr, Genowefa, Stanisława, Józef, Franciszka Dzieciątko, Aleksander, Stefania, Felicja Pietraków, Halina Pobereżna; Eugeniusz, Leopold, Helenka; Czesława, Heliodor Szczepscy, Bożena, Zdzisław Żółtek, zmarli z rodzin: Szczepskich, Sobczak, Frąckowiak, Żółtek, Kaczmarek, Sobolewskich; Genowefa Karasińska, Bronisław Karasiński, Czesława Górska, Teofil Górski, Agnieszka Mielcarek, Janina Nowakowska, Tadeusz Karasiński, Stanisław Karasiński, Kazimierz Karasiński, Marianna Karasińska, Stefan Nowakowski;  Jadwiga, Wiesława, Zofia, Aleksander, Eliza; Marianna i Józef Stasiak, Stanisław Staniszewski, Emila Król, Albin Drabiński, Maria i Adam Kuśmierczyk, Marianna i Jan Drabiński, Zbigniew Kotkowski, Jerzy Kuśmierczyk; Bronisława, Władysław Walkowiak, Piotr Gosławski, Józef Koszal, Bronisława, Kazimierz, Jerzy, Agnieszka Gosławscy, Leokadia, Ludwik Maciejewscy, Anna, Zygmunt Kasznia, Stefan Czaiński, Zofia, Kazimierz Kościecha, Józef, Genowefa Bacherowicz, Marceli, Zenon, Weronika Koszal, Rozalia, Wojciech Pawlak, Antoni, Kamila Patrzykąt, Anna Choińska, Dariusz Wąchnicki, Roman Piaskowski, Ks. Stefan Smarzyński, Ks. Arkadiusz Koziński, Maria Ganowicz, Stanisława, Barbara Grzelczak, Wanda Ciesielska, Katarzyna, Tadeusz Mętalewicz, Leszek Skulski, Ewa Gontarczyk, Adam Gontarczyk; Mieczysław, Maria, Aleksander Miś, Genowefa, Władysław Kurek; Barbara, Aleksandra, Jan, Władysław z rodziny Świderskich, Władysława, Janusz, zmarli z rodziny Lewińskich i Książków, Antonina, Jan Kowalczyk; Agnieszka, Wojciech, Józefa, Franciszek, Hanna, Jan, Róża, Barbara, Franciszek, Wiktoria, Rozalia, Anna, Wiesława, Wacław, Edmund; Zofia Marzec, Stanisław, Balbina, Walenty z rodziny Zbraszczyków, Stefan, Helena, Piotr, Zygmunt, Helena, Józef, Wanda, Edward, Jan, Janina, Stanisław z rodziny Żaków, Wiesław, Marianna Laskowscy Antonina Lasocka, Lucyna Szczerbicka; Stanisława, Stanisław, Alicja, Leszek, Klara, Zenon; Janina Peda, Stanisław Peda, Paweł Szumiński, Marianna Gumińska, Helena Kaczanowska, Franciszek Kaczanowski, Adela Kaczanowska, Gertruda Wilk, Stanisław Wilk, Sebastian Erdmański, Apolonia Wilk, Hubert Stadler, Bolesław Wilk, Józef Wilk, Danuta Wilk, Krzysztof Kolberger, Sławomir Kulpowicz, Rafał Gera, Jacek Szymczak, Magda Pawlikowska, Joanna Rutecka, Adam Szczęsny, Józef Szczęsny, Zofia Stalmach, Wiesława Męczyńska, Zbigniew Falkowski; Barbara, Tadeusz Grodzccy, Henryka, Andrzej Jaślikowscy, Wanda Kwiatkowska, Jadwiga, Jan Radziwanowscy, Janina, Stefan, Izabela, Andrzej, Zdzisława Grochowscy, Helena, Tomasz Kostewicz, Barbara Leśniowska, Zofia, Alojzy, Aurelia, Franciszek, Helena, Tadeusz Firkowscy, Marianna, Stanisław Czechowscy, Saturnina, Polikarp Ogonowscy, Apolonia, Józef Miklińscy, Irena, Feliks, Zbigniew, Zbigniew Grodzcy, Anna, Nikodem Wiśniewscy, Andrzej Czechowski, Emilia, Zygmunt, Helena, Wanda, Stefan Bełdyccy, Karolina Grochowska, Józefa Lasocka; Marianna Urbańska, Józef Skoneczny, Eugenia Kowalska, Franciszek Kowalski, Tadeusz Kotwicki; Maria, Stanisław, Władysław Bregisz, Helena i Feliks Krzesińscy, Marianna, Kazimiera, Stanisław Ostrowscy; zmarli z rodziny Repeć: Stefan Antonina, Stanisław, Anna, zmarli z rodziny Burdzów: Katarzyna, Józef, Tekla, Kacper, Maria, Marcin; zmarli z rodzin: Ciesielskich, Winiarczyków, Zielińskich, Łukomskich, Łukasiewiczów, Wojciechowskich, Kręcickich, Misztalów; zmarli z rodzin: Zielińskich, Kulińskich, Kwaśniewskich, Porębskich, Kotków, Krupów, Czenczerów, Syryjczyków, zmarli z rodzin: Borbotów, Litwińskich, Czechaków, Chruścielskich, Gutkowskich, Praźmów, Drozdów, Olszewskich; Eugeniusza Gul, Karolina, Andrzej, zmarli z rodziny Gul, Natalia, Paweł Łagowscy, zmarli z rodziny Łagowskich; Andrzej Długopolski, Antonina Długopolska, Maciej Długopolski, Bronisława Barnaś, Marianna Chęcińska, Konrad Chęciński, Kazimiera Żyśko, Stanisław Żyśko; Erika, Wiktor, Antoni, Barbara Choroszczyńscy, August, Gertruda, Traute Vogel, Matylda Endliher, Irena, Franciszek Maryla Kroguscy; Marysia Okrasa, Stefan Moczulski, Kazimiera Okrasa; Eugenia Mamzerowska, Bożena Mamzerowska, zmarli z rodziny Mamzerowskich, zmarli z rodziny Klejszmitów, zmarli z rodziny Ciupów, zmarli z rodziny Susfałów; Bronisława, Tekla, Stanisława, Krystyna, Józef, Stanisław, Paulina, Władysław; Helena, Franciszek, Ryszard, Zbigniew, Stefan, Jerzy, zmarli z rodzin: Gajewskich, Galasów, Ziębów, Kowalskich, Koperskich, Zofia i Stanisław Spelak, Piotr Kozera, Mieczysław, Ireneusz, Sylwester, Zbigniew, Sergiusz; Stanisława, Wanda, Wiesław, Stefan, Witold, Leonard; Marianna Pieczonka, zmarli z rodziny Pieczonka i Lewandowskich, Wiesław Świątek, Lucja Świątek; Maria, Gustaw, Lech, Zbigniew, Zofia Mackiewicz, Helena, Jan, Irmina Cybulscy, Maria Sołtysiak; Adolf, Natalia, Franciszek Bronikowscy, Marianna, Michał, Jan Dudek, Sławomir Waszczak i zmarli rodzice; Stefania i Piotr Kondej, Jan I Krystyna Tyc, Bolesław i Krystyna Rosik, Kazimierz Kondej, Jan i Zofia Kondej, Władysław Kalbarczyk, Józef Kalbarczyk, Stanisław Kalbarczyk, Andrzej Romaldowski; Władysław, Antoni, Alek; Józefa, Michał, Marianna, Stanisław, Józefa; zmarli pracownicy Instytutu Budowy Maszyn Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej; Helena Zieja, Tadeusz Zieja; zmarli z rodzin Kozłowskich, Klonowskich; Łukasz, Ludwik, Maria, Jan, Wiktoria, Tadeusz, Jadwiga, Władysław z rodziny Kluźniaków, Małgorzata, Stanisława, Józef z rodziny Buźniaków, Ryszard, Kazimiera, Ryszard, Jan Pikulscy, Antoni, Stefania, Ludwika, Andrzej Domańscy, Elżbieta, Henryk Rzeszutek, Elżbieta Sikorska, Michał, Maria, Michał, Andrzej, Teresa, Monika, Teresa, Kazimierz, Anna z rodziny Gierżodów, Jakub, Agnieszka, Władysława, Tomasz, Andrzej Wachala, Kazimierz Gierżoda, Jadwiga Szlęk, Bogusław, Ewa, Wacław, Kazimierz, Stanisław, Maria, Tomasz; Ks. Krzysztof Gruczyński, Ks. Remigiusz Zimak, Ks. Jerzy Syryjczyk, Ks. Franciszek Barański, Ks. Leon Kantorski, Ks. Jan Szymborski, Ks. Tadeusz Pawłowski; Leokadia, Jerzy Natkaniec, Kazimiera, Stanisław Kocańda, Helena, Kazimierz Kocańda, Irena, Krystyna Kocańda, Katarzyna, Ferdynand Wilga, Maria, Janina Natkaniec, Maria Lenar, zmarli z rodziny Tabińskich, Krystyna, Stanisław Pilch, Stefan Klimowicz, Zbigniew Siemieński, Jan Koniuszy, Grażyna, Eugeniusz Ryba, Barbara, Witold Szablewscy, Zofia, Piotr Augustyńczyk; Arkadiusz Jabłoński, Jerzy Jabłoński, Janina Górska, Stanisław Świętoń, Władysława Filipiak, Krzysztof Gawrych, Fryda I Romuald Żyłło, Władysława Jaszczuk, Franciszek Jaszczuk, Jerzy Jaszczuk, Jerzy i Stanisław Szota, Bronisław Kwiatkowski, Jacek Nienojadło, Jarosław Selek, Sebastian Kinasiewicz, Tomasz Knap, Stanisław Rogowski, Jan i Anna Rogowscy; zmarli z rodziny Jackiewiczów; Ewa Węgiełek, Jan, Wiktoria Węgiełek, Pelagia i Stefan Spik, Andrzej, Jerzy i Janina Spik, Elżbieta, Franciszek, Jan Kaczmarek, Maryla i Czesław Piwońscy, Janina Pawelec, Barbara Ramotowska;  wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. 

WTOREK

BOŻEMU MIŁOSIERDZIU POLECAJĄ SIĘ śp:

+ Maria, Józef, Władysław Szkoda, Stanisława, Józef, Aniela, Tadeusz, Karolina, Franciszek, Marian, Bogdan, Zbigniew Dec, Jan Osikowski, Eugeniusz, Dybaś, o. Leon Dec, Honorata, Józef Ficek, Mirosława, Tadeusz Władysław Konieczny, Maria, Józef Wiśniowski, Anna Pytel, Bogdan Lila, Zofia, Stanisław Jachacy, Sławomir Skrzypek, Robert Tkaczyk, Władysław Słowik, Maria, Józef, Stanisław, Józef Słowik, Aniela, Tadeusz Kapusta, Teresa, Józef Krupa, Aniela, Roman, Ochyra, Stanisława, Stanisław Pieczek, Urszula Kojder, Aniela, Bożena, Franciszek Kogut, Zbigniew Szewczyk, Wacław oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące; + Robert, Tadeusz Tkaczyk, Mariusz, Paweł Tkaczyk, Wanda, Stanisław Skałeccy, Maria, Mieczysław Gęca; + Franciszek Błędziński; + rodz. Kraszewskich, Kalatów; + Teresa, Marian, rodz. Malewiczów, Pilisiewiczów, Sawickich, Ciereszko, Konieckich, Walendziuk, Jaworskich; + Franciszek, Józefa, Zygmunt, Jan, Augustyn, Stanisław z rodz Sopata, Marcela, Michał, Józef, Aniela, Jan, Maria z rodz Kuneckich, Maria, Józef, Hanna, Stefania z rodz Dybiec, Henryk z rodz Żurek, Jan z rodz Jamrozowicz, Zbigniew z rodz Kubasiewicz, Andrzej z rodz Osuchowskich ks. prał. Władysław Dusza; + Elżbieta, Jadwiga, Franciszek Leksińscy, Eleonora, Józef, Jan Leksińscy, Kazimiera, Józef Wacławek, Antonina, Bronisława Bednarek, Marianna Wejkszner, Kazimierz Kołodziejski, Tadeusz Zatorski, Ryszard Jung; + Helena, Władysław, Maria-Danuta, Józef, Wanda, dwoje dzieci zm przy porodzie i po poronieniu, Rozalia, Eufruzyna, Mateusz, Franciszka, Józef, Stefania, Wacław; +Kowalski Józef i Elżbieta, Wieszczycki, Ireneusz i Joanna, Cupriak Stanisław, Scholastyka, Stefan, Józef, Henryk, Helena,  Andrzejczak Janina, Szafrańska Halina, Pawlak Aleksandra, Bronisław; + Feliksa, Stefan, Irena, Leon, Helenka, Janeczka, Wincenty, Jerzy; + Smolińska Janina, Józefa, Jerzy, Jan, Krzyszczak Apolonia, Władysław, Jerzy, Milczarek Jerzy; +Wiesław Różanek, Maria Teofil Borowscy, Karolina, Józef Czermińscy; + Władysław Kudroń, Zofia Dziadek, Maria Kasprzyk, Zofia Szady; + Marian, Krystyna, Zenon, Franciszka, Władysław, Zofia; + Hieronim, Józef, Stanisława, Apolonia, Eugeniusz, Witold Krekora, Janina, Szczepan Skowrońscy, Sławomir, Maria Kośla; + Irena, Bogumił Dembińscy, Maria, Eugeniusz, Bogumiła Siura, Aurelia Słodkowska, Anna Mayer, Walerian, Henryk Benkiel, Wanda Kubica, Zbigniew Paszkiewicz, Urszula Durska, Jan Legowicz, Henryk Jankowski, Marian Przełęcki, Andrzeja Kasi, Hausa Beckera, Kazimiera, Władysław Sobociński,  rodz Dembińskich, Mayerów, Benkiel, Siura; Ryszard Obrycki, Włodzimierz Bauer, Antoni Obrycki, Wiktoria Skawińska, Teodora Konopka, Irena Lalak, Józef Tkaczuk; + Krystyna i Stefan Rodowicz, Stanisława i Serafin Osienienko, Wanda Karwowska, Ada i Mieczysław Reymont; + Henryk Golińczak; + Zofia, Piotr, Rozalia, Władysław, Anna, Wawrzyniec, Stanisław, Agnieszka, Przemysław; + Maria, Grażyna, Sabina, Roman, Melania, Władysław, Teodozja, Piotr, Władysław, Stefania, Czasław, Barbara, Wanda; + Wernika, Wawrzyniec, Karolina, Józef, Antoni Orzechowscy, Maria, Jan, Anna Bigos, Elżbieta, Jan, Kazimiera, Stanisław, Józef Sikora, Agnieszka, Jan Ciołek, Antoni, Bronisława Grabscy, Elżbieta Krzemkowska, Tadeusz Domański, Barbara Muszyńska; + rodz Jarząb: Julia, Jan, Wacław, Jerzy i Jacek, Jerzy Wierzbowski, Maria i Stanisław Kołtuniak, Ryszard Wróbel, Adam Sobiczewski; +rodz Garwolińskich, Królaków, Domańskich, Czerwińskich, Anna Romuald Podlascy, ks. Józef Hojoła, ks. Mieczysław Maliński, ks. Marian Starka; + Stanisław, Janina Tabor, Wacław, Zofia Czerwińscy, Marian Tabor; + Teodora i Stefan, Józefa i Antoni z rodz Fabianowskich, Zimnych, Rakowskich i Nowackich; + Piotr Hajdo, Stefania, Marek Słowik, Zygmunt Tarapata; +Jan, Janina Pogorzelscy, rodz Żochowskich, Pogorzelskich, Karasiów, Laskowskich, Dziubaków, Dziwulskich, dusze w czyśćcu cierpiące, oczekujące zbawienia, Marian, Krystyna, Nieporęccy, rodz Nieporęckich, Boguszów, Skowrońskich, Laskowskich, Gwiazdów, Jabłońskich, Adele Kurek; +rodz Szymońskich: Józefa, Jan, Stanisława, Stefania, Irena, Zdzisław i Janusz, rodz Gutkowskich: Jan, Maria, Józef, Tomasz, Józefa, Władysław, Franciszek, Aniela, Janina, Zofia i Waldemar, rodz Januszewskich: Jan i Marta, rodz Gwiertniów: Teresa i Antoni; +Joanna, Mirosława i Adam, Janina i Stanisław, Michał; + Marian, Jan, Antonina Zubrzyccy, Sylwester, Bronisława Mołsa, Zofia i Wincenty Mosakowscy, Julia Ziemniewicz, zm z rodz Ratkowskich: Władysława, Maksym; +Marian, Anastazja, Julian Kozakiewicz, Marianna, Antoni Zdun, Zbigniew, Mieczysław Siwiec; + Czesława, Władysław, Wojciech z rodz Bagińskich, Janina, Tadeusz, Tadeusz z rodz Zubek, Teresa, Jerzy Adamczyk, Krystyna Torbicz, Leszek Tarasiewicz, Marianna Bagińska, Alicja, Stanisław Hermanowicz,za poległych i pomordowanych na Wschodzie; + Mieczysław i Krzysztof Dąbkowscy; +ks. Antoni Słomkowski, Alojzy, Władysława, Stefania Słomkowscy, Aniela Strzałkowska; rodz Mańko, Marcinkowskich, Porębskich; + Mieczysława, Witold, Melania, Stanisława, Zuzanna, Sylwester, Eleonora, Stanisław, Alojzy; + Otylia, Erwin, Anna, Rudolf, Feliks, Janina, Rudolf, Stefania Mayer i zm z rodz, Julia, Paweł, Zbigniew, Janina, Ewa, Marcinek Dymek i zm z rodz, Helena, Wiktor Danielewiczowie, Ania Borysławska, Wanda, Włodzimierz Dulewiczowie i zm z rodz, Maria, Jacek Szymańscy, Jacek, Ewa, Henryka, Jan, Hala Widlińscy i zm z rodz, Kazimiera Katarzyńska i zm z rodz, Genowefa Baran i zm z rodz, Bolesław Schmit; + Anna Borowska, Janina, Jan, Andrzej, Władysław Dulnik, Janina, Bolesław Pieślak, Antoni Bychowski; + Dorota, Tadeusz Jankowscy, Wiktoria, Ignacy Scisłowscy, Bogusław, Eugenia, Marian Skrzypczyńscy; +Eugenia, Fryderyk Pawelowie i zm z rodz, Maria i Emil Olechni, Zofia Kotecka, Irena, Maria, Czesław Sitarzowie, Szarla i Bogdan Kroll, Brigitta Lindhal, David Gillet, Anna Zawadzka i zm z rodz, Krystyna Gąszczyńka i zm z rodz, Helena, Roman, Danuta Seredyńscy, Antonina Paśnikowska, Andrzej Nechay, Hanna Górecka, Kazimiera Makowska i zm z rodz, Marek Debicki, Mieczysław Wolski, Richard Brown, Mateusz Radwan, Paweł Konarski; + Artur, Natalia, Włodzimierz, Kazimierz, Helena, Zdzisław, Wojciech, Genowefa, Marianna, Bronisław, Adam, Jan, Andrzej; + rodz Harasim, Żałoba, Kamińscy, Wypych, Władysława Kostynowicz, Wanda Gajewska, Genowefa, Halina, Anna Siemiątkowska; + Urszula, Jan, Janina, Zygmunt Kopińscy, Janina, Kazimierz Kowalscy; +Stefan, Roman, Aleksander, Henryka, Marcin; + Jerzy, Bronisława, Mieczysław Skowronek, Natalia, Józef, Dorota Cylwik i zm z rodz; + Mirosław Kotarski; + Anna Marcel Majewski i zm z rodz, Zofia, Andrzej Szymański i zm z rodz, rodz Degów: Ludwik i Wiktoria, Marianna i Piotr Kuśmierz z rodz, Jan, Marianna Astramowicz oraz zm w katastrofie Smoleńskiej; +Stanisław Kowalczyk, Maciej Golus; +Adela, Walenty Hołysz, Katarzyna, Julian, Tatysiak, Mirosław Wołoszun, Władysława, Michał Hołysz, Bronisława; + Jan Wiśniewski, Feliks i Janina Stępień, Helena Wrzesiewska, Janusz, Stanisław Stępień, Józef i Józefa Romaldowscy, Małgorzata Romaldowska, Andrzej, Halina Trzaskowscy; +Ryszard, Helena, Henryk, Czesław, Elżbieta; Irena, Jan, Ryszard Chaberek, Marianna, Michał Biniek, Czesława Nowosielska; + Stanisław, Helena, Zbigniew Lis, Jan Osiak zm z rodz Lisów i Pieniążków, Eugeniusz; +Sabina, Mieczysław, Krzysztof, Jan, Aleksy; + Władysław Tarapata; +zm z rodz Holak i Kondrackich; + Stanisław, Barbara Bonder, Jan, Stanisława, Plaszkowscy, Katarzyna i Wojciech Jobda, Jadwiga i Antoni Lukierscy; +Jan, Janina, Michalina, Władysława, Janina, Barbara, Teodor, Helena, Krystyna, Jerzy, Rudolf, Anna, Józef, Rudolf, Hanna, Alojzja, Franciszek, Wiktor, Tadeusz, Krzysztof, Artur, Hildegarda, Izolda, Anna, Stanisław, Leszek, ks. Stefan Gwiazdowski, ks. Jerzy Syryjczyk, Artur, Janina, Kajetan, Andrzej, Maria, Józef; + Marianna, Piotr, Ryszard, Helena, Władysław Dudzin, Janina, Walenty Gryszkiewicz, Jan Kaczyński, Aniela, Antoni, Stanisław, Wacław, Kazimierz, Wanda Kamola, Ludwika Stańczak, Magda Zamilska, Benigna Kowalewska, Danuta Kowalik, Bogusława Mrozowska, Andrzej Bentkowski, Zofia Matysiak, Irena Marciniak, Anna Nowak, Jerzy Świątecki, Stanisław Sosnowski, Stanisława, Wacław Sobiech; + Teresa Adamczyk, Krystyna Torbicz, Jerzy Adamczyk, Bronisława, Ryszard, Lucjan Torbicz, Cecylia, Alfons Adamczyk, Urszula Sroczyńska, Andrzej Tarasiuk, Maria Bagińska, Janina, Tadeusz , Tadeusz Zubek, Czesława, Władysław, Wojciech Bagińscy, Ryta Nawrocka, Leszek Tarasiewicz; + Krystyna, Stanisław, Leokadia, Zofia  zm z rodz Jędraszko, Kukwa, Domańskich, Marianna, Piotr, Witold zm z rodzi Senio; + Apolinary Ryłka, Lucyna i Henryk Kucharscy, Zofia i Kazimierz, Władysława i Stanisław Szymczak, Janina i Mieczysław Zajdel, Teresa i Paweł Zajdel, Julia i Mieczysław Golc, Halina i Henryk Zajdel, Antoni Rojek; Stanisław, Stanisława, Franciszek, Maria, Bronisław, Marek, Małgorzata, Janek, Ignacy, Stefania, Aniela, Szczepan, Mirosław, Bogumiła, Mieczysław, Stanisław; + Józef, Władysław, Helena, Jan, Stefan, Stanisław; + Adam, Małgorzata, Tadeusz, Krystyna, Jadwiga, Andrzej, Katarzyna, Mieczysław, Irena; + Anna, Romuald, Jadwiga, Wincenty, Jerzy, Katarzyna, Barbara, Andrzej, Wacław, Irena, Tomasz, Witold, Zofia, Ryszard, Tomasz, Eugeniusz;

ŚRODA

BOŻEMU MIŁOSIERDZIU POLECAMY ZMARŁYCH śp:

Antonina i Edward Skibińscy, Sylwester Rzeźnik, Oliwia Rzeźnik, Helena i Czesław Kowalscy, Ewa i Roman Smołuch, Piotr Paduszyński, Aleksandra Smolarek, Edward Paduszyński, Marian Węgliński, Anna i Jan Węglińscy, Zofia i Stefan Hadryś, Monika Hadryś, Jerzy Zasada, Andrzej Sokołowski, Marianna i Piotr Leśniak, Oliwia Frąc; Janusz Ciostek, Krzysztof Sasim, Wande Wawrzyńska; Marcjanna, Michał, Tadeusz, Henryk, zmarli z rodziny Giszków, Franciszka Giszka, Alicja i Jan Pietrzak, Irena i Czesław Ciołkowie, Józefa Władzińska, Marian Rdest, Hipolit i Antonina z rodziny Rdest, Daniela i Mieczysław Broda, Maria i Gabriela z rodziny Porębskich, Henryka i Feliks Dekertowie; Aniela, Józef, Wiesław z rodziny Choraś, Barbara, Tomasz Leśniakowscy, Maria, Józef, Władysław Szkoda, Stanisława, Józef, Aniela, Tadeusz, Karolina, Franciszek, Marian, Bogdan, Zbigniew Dec, Jan Osikowski, Eugeniusz Dybaś, o. Leonard Dec, Honorata, Józef Ficek, Mirosława, Tadeusz, Władysław Konieczny, Maria, Józef Wiśniowski, Anna, Bogdan Lila, Zofia, Stanisław Jachacy, Sławomir Skrzypek, Robert Tkaczyk, Władysław Słowik, Maria, Józef, Stanisław, Józef Słowik, Aniela, Tadeusz Kapusta, Teresa, Józef Krupa, Aniela, Roman Ochyra, Stanisława, Stanisław Pieczek, Urszula Kojder, Aniela, Bożena, Franciszek Koput, Zbigniew Szewczyk, Wacław; Maria, Piotr i Stanisław z rodziny Flisów, Maria i Andrzej z rodziny Migdałów, dziadkowie z rodzin: Fikrów i Flisów, Darek, Ewa, Basia, Joasia, Jacek Świętosławski, Zofia i Roman Reinfuss; Marianna I Franciszek Sobreraj, Stanisława i Franciszek Jasińscy, Maria Kaczamowska, Adam Klimczak; Wacław, Paweł, Franciszka z rodziny Kiljanków, Marianna, Władysław, Stanisław, Wacław i Helena z rodziny Oków, Jarosław Milian, Grzegorz Łasota, Stanisław, Janek, Zdzisław, Marek Dobrowolscy, Władysława i Franciszek Kacprzyccy, Zofia Chojnacka, Stanisław Malicki, Marian Kacprzycki; Julia, Aldona, Elżbieta, Janina, Józef, Zenon, Zefir, Zbigniew z rodziny Gieniec, Józefa, Michał, Edward Borowieccy, Kunegunda, Stefan z rodziny Czaplów, Ludwika, Jan z rodziny Piachytków, Teresa, Jerzy Michalscy, Eliza, Józef Pietras, Barbara Kacik, Jadwiga Galas, Krystyna Kobel, Ks. Jerzy Syryjczyk, Ks. Remigiusz Zimak; zmarli z rodzin: Midel, Bieńczyk, Mamrot, Wziątek, Ziółkowskich, Missalów, Idzikowskich; Genowefa Jaworek, Józef Opitek; Adam Jasiński, Józefa i Czesław Jachna, Walentyna, Stanisław i Ryszard Golian, Anna i Teofil Dąbrowscy, zmarli z rodzin: Sztyborów, Dąbrowskich, Golianów; Zygmunt Ogrodniczak, zmarli z rodzin Ogrodniczaków i Linków; Kazimierz Błaszczyk z rodzicami, Janina i Stanisław Cieciuch, zmarli z rodziny Cieciuch i Buczek, Ks. Jerzy Syryjczyk; Ks. Marian Michalik, Ks. Ryszard Śliwiński, Krystyna Flis, Jerzy Strycharczyk, Karol Czarkowski, z rodzin: Podgórskich, Wasilewskich, Węgrzyńskich, Michalików, Fersterów, Karwackich, Kujawów, Fularów; Roman Bacz i zmarli rodzice, Józef Malinowski i zmarli rodzice, zmarli z rodzin: Romanowskich, Modzelewskich, Szatkowskich, Matuszewskich i Szweców; Arkadiusz, Alina Czuba, Stanisław, Irena Szczęsny, Stanisław, Bronisława Siemieniewicz, Stefan, Irena Pechcińscy, Rafał, Ewa Pechcińscy, Stanisława Czuba, zmarli z rodzin: Mońko i Siemieniewicz; Anna, Janusz Biron, Irena, Jerzy Wagner, Łukasz Buka; Jan, Aniela, Mirosław, Helena Raczek, zmarli księża: Syryjczyk, Mandrusiak, Rozstowski, ofiary wypadków komunikacyjnych; Apolonia Kruś, Józef Kruś, Krystyna Borzymińska-Kruś, Jan Dąbrowski, Irena i Kazimierz Stelmach, Eugenia Młyńska, Wacław Młyński, Genowefa Młyńska; Janina Czaplarska, Marian Czaplarski, Jadwiga i Marian Sołek, Elżbieta i Janusz Sobiech, Włodzimierz Frydrych, Ewa Walkowiak, Remigiusz Sobiech; Tadeusz, Jadwiga, Natalia, Dominik, Amelia, Irena, Antonina, Zygmunt; Michał Ochocki, Lucjan i Janina Fabianiak, Andrzej Fabianiak, Elżbieta i Marcin Kaszuba, Mirosław Romer, Leszek i Halina Sałacińscy, Bożena Gale, Władysław Fedorowicz, Marek Ochocki, Sabina Ciechocka; Klementyna Badur, Franciszek Badur, Henryka Badur, Lubomira Różycka, Zbigniew Różycki, Krystyna Niemiec, Gustawa Rzeczycka; zmarli z rodzin: Bagińskich, Kunów, Mężyńskich; Krystyna, Kazimierz, Marek, Stanisława, Aleksander Bucholc, Stefania i Adam Pytrys, Maria Janiak, Kazimierz Marciniak; zmarli z rodzin: Kazimierskich, Bojarów, Kowalskich, Bolesław Tkaczyk, Edmund Fetting; Damian, Helena, Mikołaj, Magda, Helena, Zofia, Stanisław, Stanisław; Roman, Stanisław, Maria Niedzielowie, Kazimierz, Maria, Zbigniew Szczepaniakowie, Ks. Kazimierz Szczepaniak, Stanisław i Zofia Czuba, Zmarli z rodzin: Niedzielów, Szczepaniaków, Jankowskich; Stanisław Kosiński, Jerzy, Janina Popieluch, zmarli z rodzin: Kosińskich, Cejmerów, Kołodziejskich, Popieluch, Kutyło; Jan, Józefa, Marian, Wanda, Alicja, Ryszard – Oźdźyńscy, Klemens, Eugenia, Antoni, Remigiusz, Jadwiga – Sosińscy, Alina Ziętek, Jarosław Potrzeszcz, Maria Piotrowska, Ks. prof. Jerzy Pikulik, Zbigniew Nowak, Józef, Jan, Franciszek, Franciszek (syn), Aniela, Rozalia, Bogumiła – Micorek, Helena, Józef, Jerzy, Andrzej – Kostewicz, Genowefa, Zofia, Jan – Rogowscy, Jadwiga, Barbara – Olszówka, Wojciech Brajewski, Irena Sabacińska, Ewa Łabędzka, Robert Chądzyński, zmarli księża, nauczyciele i znajomi, sąsiedzi, współpracownicy i pacjenci, dzieci nienarodzone; Maria, Jadwiga, Walter Ryszka i Henryka, Katarzyna, Maria, Jan, Paweł, z rodziny Madejów, Irena Gąsiorek, Włodzimierz i Stanisława Zagrodzka, Maria Habarty, zmarli z rodziny Korzeniewskich, Teresa Dyndalewicz, Anna Sarbin, Elżbieta Czyżewska, Antek Romaszewski, Tadeusz Szyszkowski, Leszek Doniłowicz; Wacław Łukaszuk, Anna Bokwa, Czesław Bokwa; Maria, Stefan, Jan, Władysław z rodziny Działak, Józef, Bogusława, Jan, Władysław, Tadeusz z rodziny Klepacz, Stanisława Grabczyńska, Tadeusz, Irena z rodziny Kitów, Zygmunt Gołębiowski, Jakub, Krystyna, Aleksander, Teresa Dutkowscy, Antoni, Maria, Zygmunt, Danuta Nieznańscy; Fryderyk Sroka, Joanna i Józef Gołuch, Michał Lutow, Józefa i Antoni Sroka, Feliks Błasiak; zmarli z rodzin Sosnowik i Grzeszczyk; Leokadia i Stanisław Szmigiel, Stanisława i Andrzej Warcaba, Piotr Gleba, Janusz Peć, zmarli z rodzin: Szmigiel, Warcaba, Jaksina i Niczyporuk, Helena i Jan Wyłupek, zmarli z rodziny Wyłupek, Teresa Hałun, Helena i Ludwik Dąbrowscy, zmarli z rodziny Dąbrowskich i Godlewskich, Andrzej Paczos; Julianna Bareja, Eugeniusz Bareja, Józef Antoszczak, Kazimiera Mikołajczuk; Jerzy, Aleksandra, Andrzejek, Stanisław, Dariusz, Aleksander – zmarli z rodziny Marcińczak, Józefa, Jan, Kazimierz – zmarli z rodziny Błądek; zmarli z rodzin: Szkodów i Białowąsów; Łucja i Wacław Krajewscy, Józefa i Juliusz Chęć, Anastazja i Zenon Siedleccy; Ryszard Pokorski, Zdzisław Pieńkowski, Małgorzata Kisiel, Franciszek Kisiel; Jadwiga Kazimierczak, Henryk Kazimierczak, Piotr Kazimierczak, Remigiusz Kazimierczak, zmarli z rodziny Kazimierczak, Piotr Tkaczyk, Katarzyna Tkaczyk, Regina Tkaczyk, zmarli z rodziny Tkaczyk, Alojzy Trzpil, Tadeusz Trzpil; Katarzyna, Jan, Józef – Kulikowie, Marianna, Jan – Zdulscy, Bożena Piątkowska, Emilia Włodarczyk, Jadwiga Dąbrowska, Genowefa, Andrzej, Sylwester – Wodniccy, Krystyna, Władysław – Woszczykowie, Janina, Stanisław – Kieszkowie; Mikołaj, Andrzej – Jarosławscy, Władysława, Józef, Bogdan – Głosowie, Irena, Sylwester, Bronisława, Stanisław, Emilia, Katarzyna, Wanda, zmarli z rodziny; Halina i Stefan Król, Aleksandra i Franciszek Knap, Katarzyna i Franciszek Król, Irena Nowosielska, Wiktoria Kondracka, Czesława Zbrzeźniak, Marianna Burza, Róża Klimków, Danuta Kowalik, Mieczysław Kowalik, Helena Hejnikowska, Edward Hejnikowski, Wacław Hejnikowski, Tadeusz Kowalik, Irena Kowalik, Bogusia Kowalik, Małgorzata Baranowska, Dariusz Owoc, Tadeusz Fijołek, Alfreda Smętkowska, Krysia Hejnikowska, Danusia Frączek, Antoni Frączek, Bernarda Kowalewska; Zofia Bzikot, Władysław Bzikot, Krystyna Błażejewicz, Brunon Błażejewicz, Marek Bzikot, Krzysztof Olszak, Dariusz Sterna, Teresa Sterna, Zdzisław Sterna, Mieczysław Olszak; Kazimierz, Czesław, Kazimierz, Katarzyna, Stanisław, Józefa, Aniela; Kazimierz Kozieł, Jan Kaczmarczyk, Maria Patycka, Irena Rapała-Szmidt, Wisesław Skowroński, Marianna i Andrzej Kaczmarczyk, Antonina, Jan, Wanda Kozieł, Franciszka, Henryk Gutowscy; Eugenia, Marianna, Antoni, Czesław, Ireneusz, Stanisław, Marianna – Choińscy, Janina, Jan i ich rodzice Dukata, st. Ułan Aleksander Żak, Bożena, Franciszek, Bolesława, Freda, Zygmunt, Honorata – Grądzcy, Anna, Helena, Janina, Irena, Adela, Anna Kulesza, Jan, Kazimierz Grodzki, Ela Paplińska, Regina Kalinowska, Jerzy Kapelewski, Bogdan Lila, Jacek Czermiński, Jadwiga Sikora, Zofia Jachacy, Marta; Adela i Kazimierz Wnukowie, rodzina Kierzowskich i Wnuków, Danuta Bodnar, Jan Szopiński, Irena Gałązka, Ewa Ziemska, Iwona Ostapowicz, Piotr Lepeta; Genowefa i Kazimierz Kiersikowscy, zmarli z rodziny Kiersikowskich i Albekier, ks. Jerzy Syryjczyk, Ks. R. Zimak, Ks. D. Leszczyński; Aniela, Leon, Dariusz, Andrzej, Leszek, Janina, Mateusz, Małgorzata, Czesław, Wiesław, Ewa, Elżbieta, Stanisław, Anna, Władysław, Ryszard; Kazimierz Witkowski, Kazimierz Poreda, Aniela Król, Franciszek Król, zmarli z rodzin Królów i Poredów; Jan, Rozalia, Irena – Zabierowscy i zmarli z rodziny, Antoni, Zofia, Wojciech, Tadeusz, Wiktoria, Józefa, Anatol – Gajda, Genowefa Gydziak, Helena Szyndroska, Zofia Wolga, Stefania, Jan i Tomasz Sitko, Tadeusz Knop, Tadeusz Krawczyk, Helena Zając, zmarli z rodziny Wasilewskich i Stasiowskich; Henryka Juszczakiewicz, Bożena Cegielska, Teresa Rytel, Tadeusz Rytel, Jadwiga Babiak, Jan Babiak; Marianna i Stanisław Miłosz, Stefania i Józef Reda, Henryk i Lucjan Reda, Teodora Maria Nowaczyk, Alicja Szlendak, Kazimierz Bany, Robert Tkaczyk, Michał i Zofia Miłosz; Roman Dąbal, Lucjan Mrozowski, Ryszard Pełka, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK

BOŻEMU MIŁOSIERDZIU POLECAMY DUSZE śp:

 

Papieży:

 Jana  Pawła  I

Kardynałów:

Adama  Sapiechę,  Augusta  Hlonda,  Aleksandra  Kakowskiego,  Stefana  Wyszyńskiego,  Józefa  Glempa.

Biskupów  Polowych:

Władysława  Bandurskiego,  Stanisława  Galla,  Józefa  Gawlinę,  Tadeusza  Płoskiego.

Biskupów  Warszawskich:

Wacława  Majewskiego,  Jerzego  Modzelewskiego,  Bronisława  Dąbrowskiego,  Władysława  Miziołka,  Zygmunta  Kraszewskiego

Księży  Proboszczów  i  Księży  Kapelanów:

Remigiusza  Zimaka,  Bolesława  Spychała,  Ryszarda  Śliwińskiego,  Henryka  Gocyłę,  Jerzego  Syryjczyka,  Tadeusza  Dłubacza,  Stanisława  Knapa,  Jerzego  Grzywacza,  Marka  Majora,  Dariusza  Strzelczyka,  Marka  Strzeleckiego,  Jana  Osińskiego,  Leszka  Mencel, Zbigniewa  Kłusek,  Henryka  Burzyńskiego,  Sławomira  Matusiaka,  Józefa  Kubickiego,   Stanisława  Potapczuka,  Tadeusza  Skrzyniarza,  Andrzeja  Jakubiaka,  i  za  wszystkich  zm.  kapłanów,  za  tych  którzy  oddali  swe  życie  za  Ojczyznę,  za  wszystkich  uczestników  walk  o  niepodległość  naszej  Ojczyzny,  za  poległych  i  ofiary  ostatnich  wojen,  powstań,  katastrof,  za  pomordowanych  w  obozach  i  miejscach  kaźni,  módlmy  się  za  wszystkich  zmarłych,  których  wiarę  jedynie  Bóg  znał  i  o  których  zawsze  Matka – Kościół  pamięta  w  modlitwie  a  szczególnie  za  zmarłych  świętej  pamięci: + Irenę  Stanisława  Stanisławę  Antoniego  Antoninę  Bolesława  Henryka  Romana  Franciszka  Wincentego  Zdzisława  oraz  wszystkich  zm.  z  rodziny  Zaleskich,  Władysława  Marka  Zofię  Jana  Arkadiusza  Józefa  Wacława  Hannę  oraz  wszystkich  zm.  z  rodziny  Bielickich,  Janinę  Szczepana  Ryszarda  Kowalewskich,  Marię  Mieczysława  Ryszarda  Edwarda  Genowefę  Żak,  Michała  Rajpolda,  Mariannę  Stanisława  Kozieł,  Marię  Czesława  Wichowskich,  Edwarda  Romana,  zm.  kapłanów  Henryka  Gocyła,  Ryszarda  Śliwińskiego,  Remigiusza  Zimaka,  Krzysztofa  Gruczyńskiego,  Jerzego  Syryjczyka,  Henryka  Eugeniusza  Władysławę  Kaczmarek,  Andrzeja  Mariannę  Olczak,  Antoniego  Zofię  Radziszewskich,  Józefa  Kuklewskiego,  Edwarda  Zofię  Feliksiak,  Józefę  Walczak,  Tadeusza  Henryka  Helenę  Tomasza  Rudzińskich,  Ignacego  Jadwigę  Streibon,  Bogdana  Jadwigę  Sławińskich,  Leonarda  Wiktorię  Rudzińskich,  Andrzeja  Mariannę  Olczak,  Józefa  Okulskiego,  Andrzeja  Zygmunta  Krystynę  Orczyk,  Władysława  Gapysza  wszystkie dusze w  czyśćcu  cierpiąceBronisława  Dziedzińskiego,  Zofię  Stanisława  Dziedzińskich,  Leona  Władysławę  Firch,   zm.  z  rodz.  Firchów  i  Kucharskich,  Józefa  Kosmala,  Andrzeja  Hermel,  Franciszka  Artura  Szczecińskich,  Genowefę  Wojnarowską,  Leona  Józefę  Jankowskich,  Tadeusza  Brauna,  Piotra  Chełstowskiego,   Irenę  Jana  Chmurkowskich,  Henryka  Kaczmarka,  Zdzisława  Budzyńskiego,  Barbarę  i  Mariolę  Źiółkowskie,  Józefę  Bronisława  Zdzisława  Wiesława  Rafała  Marię  Jana  Budzyńskich,  Marię  Adama  Franciszka  Marię  Janusza Marka  Jana  Marię  Oklesińskich,  Stanisławę  Stanisława  Marcjannę  Wojciecha  Kowalskich,  Annę  Józefa  Kubiak,  Janinę  Bohdana  Krasińskich,  Józefę  Świderską,  Celinę  Malowańską,  ks.  Remigiusza  Zimaka,  ks.  Jerzego  Syryjczyka,  Zygmunta  Helenę  Stefana  Teodozję  Karola  Marię  Teodora  Janinę  Kazimierza,  Jana  Marcjannę  Józefa  Wacławę  Andrzeja  Ryszarda  Jamrozików,  Piotra  Franciszkę  Stanisława  Józefa  Włodzimierza  Węgorków,  Franciszka  Irenę  Włoch,  Janinę  Zagórską,  Jana  Stasiaka,  Józefa  Grabowy,  Józefa  Balińskiego,  Grzegorza  Kapłaniaka,  Zbigniewa  Olbrachowskiego,  Adama  Werede,  Mirosława  Mamot,  Czesławę  Karską,  Grażynę  Matusik,  Tadeusza  Laskowskiego,  Jadwigę  Czesława  Kacprzak,  Adelę  Jana  Franciszkę  Hieronima  Kazimierę  Czesława  Stefana  Jana,  Agatę  Dutkiewicz,  Jerzego  Józefa Badzińskich,  Józefę  Antosik,  Eugeniusza  Brodowicza,  Tadeusza  Janinę  Starczewską-Bokwa,  Jerzego  Balbinę  Jana  Bokwa,  Barbarę  Anielę  Wojciecha  Stochmal,  Krystynę  Ruszel,  Cecylię  Stanisława  Wawrzyniak,  Marka  Kacprzaka,  Tadeusza  Leokadię  Jadwigę  Henryka  Stanisława,  Mariannę  Zbigniewa  Duch,  Tadeusza  Migus,  Lucynę  Zygmunta  Gołębiewskichi  za  wszystkie  dusze  w  czyśćcu  cierpiące. zm.  z  rodz.  Czosnowskich  Szablowskich  Strojnowskich  Makowskich  Kuszelewskich  Olędzkich  Kijowskich  Okuliczowskich,  Topolnickich  Szczypiorskich  Zawistowskich  Krakówkowskich  Szczerbatowskich  Grzywaczowskich  Dzendzlowskich  Łoszynowskich,  Wandę  Władysława  Getner,  Krystynę  Henryka  Mariannę  Władysława  Głuszek,  Marię  Franciszka  Turczyk,  Jadwigę  Piotra  Błaut,  Stanisławę  Jakuba  Gatner,  Józefę  Adama  Marię  Józefa  Kołodziejczyków,  Anielę  Stanisława  Porczyk,  Jadwigę  Turczyk,  Michała  Smolnickiego,  Mariannę  Stanisława  Górak,  Zofię  Piotra  Czyżak,  Mariannę  Piotra  Jędrajczyków,  Andrzeja  Adama  Garbowiak,  Marię  Nitkowską,  Andrzeja  Biernat,  Ryszarda  Górskiego,  Stanisławę  Bronisława  Jarząbek,  Zofię  Pawła  Franciszka  Marawskich,  Bolesława  Apolonię  Stańczyk,  Janinę  Rozwenc,  Antoniego  Brulińskiego,  Zenona  Halinę  Kazimierza  Helenę  Jana  Władysławę  Stanisława,  Melanię  Łucjana  Andrzeja  Józefę  Świgoń,  Florentynę  Józefa  Witolda  Świątek,  Jana  Gorkowskiego,  Teresę  Odolańską,  Jadwigę  Chmielewską,  i  zm.  z  rodz.  Świgoń  Świątek  Gorkowskich,  Danielę  Marię  Izabelę  Jana  Dariusza  Antoninę  Jana  Kazimierza  Annę  Aleksandrę  Cecylię  Todora  Edmunda  Stanisława  Józefa  Pawła,  Antoniego  Jadwigę  Piotra  Scholastykę  Genowefę  Waleriana  Aleksandra  Stanisławę  Zdzisława  Annę  Janinę  Józefa  Jana  Jadwigę  Teresę  Antoniego,  Zofię  Stanisława  Piotra  Sadłowskich,  Henryka  Stanisławę  Anielę  Witaków,  Bolesława  Helenę  Mońków,  Marcina  Czesławę  Kotalów,  Anielę  Józefa  Konkolów,  Antoninę  Bronisława,  Nikodema  Czerniawskiego,  Adelę  Witolda  Hrynowickich.  i  za  wszystkie  dusze  w  czyśćcu  cierpiące.Franciszka  Zbigniewa  Kujawskich,  Zofię  Janinę  Foryszewskie,Tomasza  Chacie,ks.  Stanisława  Wągonik,  Kazimierza  Reginę  Więch,  Jadwigę  Gierasik,  Piotra  Halinę  Stanisława  Sławomira  Jusińskich,  Bronisławę  Eugeniusza  Kamińskich,  Mariannę  Witolda  Cichosz,  Alicję  Annę  Wysockie,  Michała  Miecznikowskiego,  Janinę  Wincentego  Apolonię  Józefa  Aleksandra  Stelmaszczyk,  Helenę  Leona  Janiszewskich,  Annę  Jankowską,  Franciszka  Marka,  zm.  z  rodz.  Podgórskich  Węgrzyńskich  Karwackich  Fersterów  Wasilewskich  Płotczyków  Sokołowskich,  Aleksandra  Krystynę  Kazimierza  Krasowskich,  Tadeusza  Marię  Edwarda  Wiktorię  Zenona,  Annę  Klepacką,  Józefa  Miklus,  Halinę  Helenę  Jerzego  Józefa  Michalskich,  i  zm.  z  rodz.  Miklusów                   i  Michalskich,  Katarzynę  Wiktorię  Elżbietę  Antoniego  Stefana  Jana  Mieczysława  Juliana  Edwarda,  Bronisławę  Romana  Wojciecha  Henryka  Stolarskich,  Marię  Wierzbicką,  Irenę  Władysława  Henryka  Szelenbaum,  Józefa  Mariannę  Ryszarda  Kazimierza  Jerzego  Bolesława  Zięcina,  Helenę  Władysława  Witak,  Wandę  Kazimierza  Ostrowskich,  Antoniego  Jerzego  Zofię  Anielę  Jolantę  Karolinę  Przemysława  Marię  Waldemara  Grytner,  Zofię  Tadeusza  Jerzego  Annę  Franciszka  Sosnowskich,  Danutę  Górską,  Mariannę  Marka  Mariana  Kucharz,  Józefę  Stanisława  Marię  Zenona  Zygfryda  Feliksa  Helenę  Edmunda  Gizowskich,  Helenę  Adolfa  Bohdana  Adama  Malinowskich,  Stanisławę  Juliusza  Przedrzymirskich,  Kazimierę  Maksymiliana  Zbigniewa  Lankosz,  Jerzego  Genowefę  Sokołowskich,  Otylię  Stachura,  Zofię  Karola  Wojtylak,  Halinę  Jędrzejewską,  Zdzisławę  Jana  Antoniego  Teresę  Sanockich,  Tadeusza  Kazimierza  Janinę  Olearczyk,  zm.  z  rodz.  Filipczaków, i  za  wszystkie  dusze  w  czyśćcu  cierpiące. Aleksandrę  Jana  Ostrowskich,  Marię  Adolfa  Zygmunta  Włodzimierza  Marię  Sameckich,  Józefę  Konrada  Arnolda  Tuttenhofer,  ks.  Jerzego  Syryjczyka,  zm. z rodz. Wójtowiczów,  Ewę  Reut,  Alicję  Torecką,  Bolesława  Sobierajskiego,  Helenę  Wiktora  Idczak,  Barbarę  Kazimierza  Gromadzkich,  Marię  Piniewską,  Jadwigę  Czesława  Franciszkę  Stanisława  Bronisława  Kasprzak,  Wiesławę  Włodzimierza  Ignacego  Zofię  Boerner,  Zygmunta  Mariannę  Wincentego  Mariana  Eugenię  Krystynę  Leonarda  Minior,  Annę  Kobuszewską,  Genowefę  Chądzyńską,  Jadwigę  Mariana  Majewskich,  Ludwika  Kowieski,  Janinę   Mariana  Frąk,  Michalinę  Lalak,  Stanisława  Szymańskiego,  Jerzego  Stanisława Skonieckich,  Michała  Haber,  Henryka  Kaczor,  Wiesława  Tarnogórskiego,  zm.  z  rodz.  Frąków  Kujawów  Lalaków,  Tadeusza  Smoszna,  Antoninę  Jana  Genowefę  Teresę  Stefanię  Mieczysława  Marię  Jana  Bogusława  Helenę  Barbarę  Wandę,  Michała  Sadzik,  Zofię  Mariana  Mizgier,  Marię  Kubiak,  Zofię  Skóra,  Janinę  Józefa  Stefana,  Józefa  Katarzynę  Tkaczuk,  Józefa  Zdzisława  Grażynę  Skiba,  Jana  Marię  Białasek,  Antoniego  Helenę  Podyma,  Wiktora  Leontynę  Opanowicz,  Halinę  Mieczysława  Tadeusza  Jabłońskich,  Wandę  Kazimierza  Kaczmarek,  Zofię  Feliksa  Tabisiak,  Grażynę  Józefa  Jadwigę  Zofię  Józefa  Klewiado,  Czesławę  Juliana  Cecylię  Ignacego  Krawczyńskich,  Annę  Władysława  Romańskich,  Henryk  Regina  Kniachnickich,  Stanisława  Mik,  Marię  Wilhelma  Jadwigę  Stanisława  Minasiewiczów,  Zofię  Mariana  Krzyżanowskich,  Marię  Stanisława  Bugnów,  Annę  Romana  Stefanię  Jerzego  Józefę  Wandę  Janinę  Szczęskich,  Janinę  Antoniewicz,  Marię  Seweryna  Sergiusza  Krystynę  Stefana  Annę  Piotra  Blankai  za  wszystkie  dusze  w  czyśćcu  cierpiące.  

PIĄTEK

BOŻEMU MIŁOSIERDZIU POLECAMY DUSZE śp:

Annę  Władysława  Lucjana  Golba,  Lidię  Neugebauer,  Urszulę  Eugeniusza  Mazur,  Jana  Barbarę  Józefa  Marię  Michała  Stanisława  Ryszarda  Mariannę  Telega,  Michalina  Kazimierza  Jana  Zeman,  Bernardetę  Filek,  Mariannę  Nowczarek,  Aleksandra  Bartochta,  Zbigniewa  Warywodę,  Grzegorza  Piotrowskiego,  Jana  Sztorc,  Piotra  Żyżelewicza,  Janinę    Wincentego  Andrzeja  Eleonorę  Franciszka  Mariana  Kazimierza  Stanisławę  Adama  Jakuba  Annę  Władysława  Obal,  Władysława  Krystynę  Myga,  Alinę  Jakubiec,  Józefa  Annę  Adama  Mariana  Zdzisława  Leona  Tadeusza  Piaseckich,  Bolesława  Franciszka  Feliksa  Franciszka  Jakuba  Stanisława  Julię  Zdzisława  Mieczysława  Władysława  Henryka  Teofila  Helenę  Złotkowskich,  Karolinę  Murawską,  Michalinę  Łuniewską,  Henrykę  Wątroba,  zm.  z  rodz.  Osińskich  Bartkowskich  Gburczyków  Prusińowskich  Łazarskich,  Barbarę  Franciszka  Jana,  Kazimierę  Małgorzatę  Zofię  Jadwigę  Agatę  Mariana  Aleksandra  Marię  Józefa  Andrzeja  Henryka  Krzysztofa  Zuzankiewicz,  Bogusława  Izabelę  Bojarskich,  Eugenię  Gajewską,  zm.  z  rodz  Gajewskich  Wojciechowskich  Kędzierskich,  Annę  Władysława  Bogdana  Marczaków,  Kazimierza  Wojciecha  Władysława  Barbarę  Aleksandra  Eugenię  Zwierskich,  Kazimierza  Stanisławę  Łuczak,  Bogumiłę  Witolda  Goś,  Henryka  Stanisława  Marię  Zygmunta  Rusinowicz,  Helenę  Pierzanowską,  Kazimierę  Adamczyk,  Bronisławę  Teresę  Annę  Wąsowicz,  Michała  Aleksandra  Eugeniusza  Barbarę  Wolfa  Lubow  Paulinę  i  zm.  z  rodz.  Kohane  Tizienko  Tczenko,  Janusza  Bogdana  Zbigniewa  Kazimierę  Jana  i  zm.  z  rodz.  Domańskich  Parulskich,  ks.  Remigiusza  Zimaka,  Izabelę  Nowak,  ks.  Krzysztofa  Gruczyńskiego,  Józefa  Dawida  Daniela  Feinera,  Genowefę  Wysocką,  Ks.  Jerzego  Syryjczyka,  Andrzeja  Biernaciaka,  o. Feliksa  Folejewskiego,  Małgorzatę  Żurek,  Anię  Józefa  Tadeusza  Stefana  Zygfryda  Edmunda  Edwarda  Piotra  Józefę  Włodzimierza  Krystiana  Zenona  Sroczyńskich,  zm.  z  rodz.  Giera  Czarnych,  Apolonię  Franciszka  Piotra  Węcławków,  Czesławę  Jana  Doleckich,  Marię  Zygmunta  Śmiałowskich,  Leszka  Rosińskiego,  Jana  Teresę  Jakutowicz,  zamordowanych  w  Katyniu  i  innych  miejscach  kaźni,  ofiary  katastrofy  Smoleńskiej,  „Żołnierzy  Wyklętych”,  ofiary  totalitaryzmów  i  represji,  Tadeusza  Kowalczyka,  Annę  Stanisława  Mariannę  Aleksandra  Sieroniów,  Helenę  Jana  Rusznica,  Janusza  Partyki,  Mariana  Barana,  Aleksandrę  Mieczysława  Annę  Władysława  Latawiec,  Karola  Monikę  Miętus,  Stanisława  Jeznach,  Jana  Sowińskiegoi  za  wszystkie  dusze  w  czyśćcu  cierpiące. Józefa  Genowefę  Janinę  Józefa  Mariannę  Patejów,  Jana  Annę  Stanislawę  Kazimierza  Michała  Ludwika  Mariannę  Jękotów,  Jerzego  Władysława  Janinę  Bugała,  Stefana  Józefę  Benedykta  Kruk,  s.  Janinę  Grzybek,  Janinę  Adelę  Leokadię  Wacława  Agnieszkę  Michała  Julię  Karola  Agnieszkę  Joachima  Marię  Zbigniewa  Bogusławę  Hannę  Zbigniewa  Mieczysława  Janinę  Agnieszkę  Michał  Czesława  Jana  Leokadię  Annę  Danielę  Juliannę  Karola  Edwarda  Mieczysława  Marię  Stanisława  Salomeę  Stanisława  Władysławę  Romana  Kazimierę  Franciszka  Halinę  Janinę  Henryka  Edmunda  Edwarda  Zbigniewa,  Józefa  Zofię  Andrzeja  Józefa  Edwarda  Kazimierza  Jadwigę  Helenę  Jana  Leokadię  Bartosik,  Helenę  Krzak,  Stanisławę  Kołodziejską,  Zofię  Ignacego  Henryka  Józefę  Antoniego  Olczaków,  Weronikę  Adamską,  Jana  Mariannę  Wronka,  Natalię  Tomasza  Penconek, Krystynę  Halinę  Stefana  Marię  Władysława  Stefana  Antoninę  Irenę  Mikołaja  Stanisława  Stefanię  Bronisława  Blankę  Tomasza,  Wincentego  Ignacego  Magdalenę  Rybackich, Antoniego  Wacławę  Mariannę  Piotra  Bartkowskich,  Marię  Ryszarda  Wiadernych,  Łucję  Alfonsa  Franciszka  Marię  Jana  Cubanów,  Katarzynę  Antoniego  Grabkowskich,  Józefa  Mariannę  Zamulskich,  Grzegorza  Zygmunta  Stefana  Leokadia  Brunona  Krawczyk,  Eugenię  Walentego  Zofię  Władysława  Michała  Szysz,  Marię  Pawła  Franciszka  Helenę Fiszer,  Alicję  Czesława  Truszczyńskich,  Reginę  Tadeusza  Zofię  Szulc,  Dorotę  Gut,  Waldemara  Fridhard,  Hassana  Alzubaidi,  Irenę  Popławską,  Janinę  Jana  Nowak,  Tomasza  Jerzego  Aleksandrę  Martę  Floriana  Katarzyna  Mazurkiewicz,  Leokadię  Cetera,  Helenę  Horsta  Nefe,  Marię  Roszkowską,  Zbigniewa  Wodeckiego,  Eugeniusza  Kogut,  Grażynę  Kubiak,  Beatę  Sosnowską,  Annę  Mierzejewską,  Annę  Mariana  Aleksandrę  Klarę  Tokarskich,  Irenę  Szewińską,  Kamilę  Liberek,  Franciszka  Mac,  Marię  Lewandowską,  Tadeusza  Bocian,  Hannę  Jerzego  Charlińskich,  Mirosława  Cybulskiego,  Jadwigę  Franciszka  Glugla,  Stanisława  Sylwestra  Anastazję  Ludwika  Szczawińskich,  Wandę  Ryszarda  Andrzeja  Bernadetę  Nizgorskich,  Gertrudę  Kazimierza  Henryka  Koziorzemskich,  Czesławę  Kazimierza  Jana  Agnieszkę  Henryka  Marię  Edwarda  Stanisława  Struzik,  Wandę  Sylwestra  Mirosława  Roberta  Radomskich,  Jana  Katarzynę  Piotrowskich,  Franciszkę  Fijoł,  Barbarę  Maj,  Aleksandrę  Wiktora  Alinę  Franciszka  Danutę  Janinę  Jana  Józefę,  Mariannę  Michała  Zofię  Leona  Helenę  Floriana  Władysława  Stanisława  Łucję  Wojciechowskich,   i  za  wszystkie  dusze  w  czyśćcu  cierpiące.        Barbarę  Józefa  Halinę  Bogdana  Andrzeja  Piotra  Kasza,  Alicję  Ryszarda  Nowickich,  Jadwigę  Józefa  Władysława  Mróz,  Jana  Annę  Kiełbowskich,  Leokadię  Tadeusza  Zofię  Jana  Zborowskich,  Mariannę  Jana  Wronka,  Krystynę  Lucjana  Gala,  Mariannę  Tadeusza  Waligórskich,  Czesławę  Dominika  Martę  Ludwika  Wojciecha  Grabowskich,  Monikę  Kocot,  Agnieszkę  Antoniego  Jana  Andrzeja  Sylwestra  Marię  Dzuliano  Annę  Helenę  Emilię  Stefana  Mariusza  Krystynę  Teresę  Emilię  Antoninę  Wiktorię  Wandę  Jadwigę  Stanisława  Jadwigę  Krystynę  Zofię  Jana  Mariannę,  Danutę  Teodora  Jakobsen,  Dariusza  Roberta  Zaremba,  Stanisławę  Gapińską,  Krystynę  Wojciecha  Kowalskich,  Jana  Olszewskiego,  Edwarda  Józefa  Marię  Genowefę  Mieczysława  Zygmunta  Jadwigę  Anielę  Marcina  Antoniego  Szymona  Stanisławę  Marczewskich,  Józefa  Barbarę  Jana  Zofię  Aleksandra  Józefę  Czerwonków,  Mariana  Antoninę  Jana  Zofię  Janinę  Annę  Adamkiewiczów,  Scholastykę  Chłondzik,  Zdzisława  Tkaczyka,  Józefa  Marię  Urszulę  Józefa  Halinę  Franciszka  Mariannę  Stanisławę  Jana  Juliana  Gustawa  Mariannę  Elżbietę  Wieczorków,  Jana  Marcjannę  Podeszwów,  Edmunda  Andrzeja  Bogusza,  Halinę  Rogowską,  Edwarda  Jerzego  Podonowskich,  Kazimierza  Eugeniusza  Piotra  Reginę  Malickich,  Jadwigę  Henrykę  Bolesława  Łucjana  ks.  Bronisława  Gałaszkiewiczów,  Marcjannę  Zofię  Annę  Jana  Stanisława  Janiaków,  Andrzeja  Pieniądz,  Józefa  Eleonorę  Dawidowicz,  Kazimierza  Szczepana  Garbaty,  Dariusza  Król,  Tomasza  Lewińskiego,  Zdzisława  Bronisławę  Poterucha,  Irenę  Łękarska,  Danutę  Edwarda  Sylwestra  Józefę  Józefa  Władysława  Józefę,  Czesławę  Henryka  Urszulę  Bazyli  Marię  Andrzeja  Wiesławę  Jana  Helenę  Stanisława,  Krystyna  Adamczewska,  Nelę  Marka  Elżbietę  Mieczysława  Tyrakowskich,  Janinę  Henryka  Lipka, Wieńczysławę  Stanisława  Jadwigę  Jana  Jerzego  Bieńkowskich,  zm.  z  rodz.  Szablowskich  Mulczyńskich  Lipków  Jurczaków  Bieńkowskich  Mańków,  Bogdana  Mieczysława  Teresę  Lucjana  Monikę,  Kazimierza  Wandę  Zofię  Tymienieckich,  Bolesława  Marię  Świętochowskich,  Piotra  Szczęsny,  Ryszarda  Mieczysława  Nawojkę  Stanisława  Martynę  Stanisława  Annę  Peliwo,  Teodorę  Nawrot,  Krzysztofa  Orlewicza,  Marka  Kowalskiego,  Wandę  Michała  Zbigniewa  Urszulę  Płoszyńskich,  Dariusza  Sakowskiego,  Piotra  Gazda,  Zbigniewa  Manyś,  Alicję  Wróblewską,  Antoniego  Zofię  Tadeusza  Lipka,  Rozalię  Józefa  Czyszek, Jana Homerskiego, i  za  wszystkie  dusze  w  czyśćcu  cierpiące.   Zofię  Mieczysława  Andrzeja  Irenę  Makarewicz,  Zbigniewa  Ludwikę  Hieronima  Kazimierza  Werzchowskich,  Józefa  Walerię  Zbigniewa  Grodź,  Elżbietę  Jachimczyk,  Alfreda  Irenę  Czekatowskich,  Marię  Felicjańską,  Józefa  Elżbietę  Józefę  Aleksandra  Weronikę  Józefa  Helenę  Stanisława,  Alicję  Jana  Pitkowskich,  Florentynę  Adama  Marię  Feliksa  Konstancję  Wincentego  Marią  Konrada  Kazimierę  Barbarę  Tadeusza  Józefa,  Zenona  Zwierko,  Piotra  Salomeę  Jana  Władysławę  Katarzynę  Jedleckich,  Janinę  Czesława  Sabinę  Stanisława  Martę  Wiktorię  Andrzeja  Zofię  Aleksandra  Barbarę  Krystynę  Jadwigę  Annę  Jerzego  Stanisławę  Łukasza  Andrzeja  Małgorzatę  Wandę  Stanisława,  Wacława  Mariannę  Lucjana  Żabińskich,  Helenę  Władysława  Mikołajczykowie,  Jan  Helena  Teodora  Czesława  Mariannę  Kazimierza  Dyzma,  Krzysztofa  Antoniego  Bogdana  Helenę  Stanisława  Halinę  Jolantę,  Wandę  Szymona  Olę  Mieczysława  Ignacego  Marię  Walentego  Mariolę  Stanisławę  Jerzego,  Jadwigę  Henryka  Piotra  Reginę  Piotra,  Stefana  Kazimierza  Helenę  Aurelię  Kazimierza  Stanisławę  Zofię  Mariannę  Hannę  Jerzego,  Henryka  Smoczyńskiego,  Zdzisława  Litwińskiego,  Sabinę  Policińską – Ułas,  zm.  z  rodz.  Szczęsnowskich  Nowaków  Panowiczów,  Stanisławę  Aleksandra  Helenę  Józefa  Helenę  Mariana  Annę  Zofię  Apolonię,  Antoniego  Władysławę  Antoniego  Adama  Gromadowskich,  Józefa  Jadwigę  Jackiewiczów,  Lucjana  Jóźwik,  Marię  Franciszka  Marię  Tadeusza  Annę  Zdzisława  Wnorowskich,  Jadwigę  Zdzisława  Baran,  Annę  Stanisława  Mieczysławę  Mariana  Władysławę  Glińskich,  Jadwigę  Mariana  Antoniego  Kurowskich,  Jadwigę  Stefana  Kubiak,  Wiesławę  Tomkiewicz,  Alicję  Bugaj,  Barbarę  Pniewską,  zm.  z  rodz.  Wnorowskich  Kurowskich  Zawadzkich.  Krzysztofa  Woźniaka,  Marię  Tadeusza  Białowąs,  Magdalenę  Starak,  zm.  z  rodz.  Elwichów  Bielawskich  Lankiesiów  Taraszkiewiczów,  Anatola  Lewiny,  Beri  Messena,  Piotra  Gleby,  Teofilę  Stanisława  Glebów,  Leokadię  Barbarę  Stanisława  Szmigiel,  Ewę  Dziczek,  Michała  Janusza  Zbigniewa  Piotrowskich,  Janinę  Józefa  Strycharek,  Eugeniusza  Krszynę,  Henryka  Rarzyńskiego,  Zofię  Stanisława  Jachacy,  Sławomira  Skrzypka,  zm.  z  rodz.  Glebów  Szmigielów  Jaksinów  Dziczków  Piotrowskich.  Mariannę  Henryka  Lidię  Waldemara  Helenę  Jana  Grzesiak,  Stanisławę  Szczepana  Ostrowskich,  Katarzynę  Józefa  Józefę  Wincentego  Jadwigę  Werocy,  Piotra  Pelagię  Szeremetai  za  wszystkie  dusze  w  czyśćcu  cierpiące. Jana  Janinę  Leona  Adelę  Franciszka  Leokadię  Michała  Sabinę  Edwarda  Ewelinę,  Barbarę  Martę  Józefa  Jadwigę  Kazimierza  Alicję  Stanisława  Danutę  Tadeusza  Danutę  Bogdana   Waldemara,  Mariannę  Władysławę  Władysława  Helenę  Mieczysława Jana Wojciechowskich,  Stanisławę  Zygmunta  Cuprzyńskich,  Euzebiusza  Malanowskiego,  Agnieszkę  Michalczewską,  Roberta  Grzywna,  Arkadiusza  Protasiuka,  Helenę  Gac,  Annę  Czajka,  Teresę  Kerc,    Zofię  Andrzeja  Dąbrowskich,  Annę  Zygmunta  Milewskich,  zm.  z  rodz.  Dąbrowskich  Milewskich  Leśniewskich,  Zofię  Tadeusza  Białasiewiczów,  Feliksę  Zygmunta  Grzegorczyków,  Helenę  Aleksandra  Jaworskich,  Andrzeja  Zarębskiego, Bożenę  Rusek,  Józefa  Krzysztofa  Bartosik,  Zdzisława  Wąsowicza,  Wiesławę  Parol,  Józefę  Maksymiliana  Władysława  Katarzynę  Jana  Stanisławę  Szmitów,  Józefę  Henryka  Wawrzyńca  Aleksandrę  Kazimierę  Władysława  Mołdawów,  Mariana  Stanisława  Genowefę  Tadeusza  Stanisława  Halinę  Antoniego  Zofię  Julię  Franciszka  Jana  Małgorzatę  Franciszka  Czechowiczów,  Stefanię  Stanisława  Hieronima  Wiktorię  Jana  Józefę  Bożenę  Bogumiłę  Teresę  Janinę  Zygmunta  Władysławę  Bronisława  Stanisławę  Henryka  Czesławę  Piotra  Annę  Józefa  Antoninę  Mieczysława  Paciejewskich,  Franciszkę  Karola  Jana  Józefa  Andrzeja  Czesława  Bolesława  Stanisława  Marię  Henryka  Czesława  Władysławę  Weronikę  Lutwińskich,  Józefę  Michała  Genowefę  Mieczysława  Krystynę  Stanisława  Hannę  Szelągów,  Antoninę  Wojciecha  Stanisława  Antoninę  Ryszarda  Alinę  Jana  Józefa  Janinę  Władysława  Władysławę  Józefa  Jana  Zofię  Stefana  Władysława  Pasków,  ks. kard.  Piotra  Marię  Jakuba  Wincentę  Fryderyka  Seweryna  Gabrielę  Wiesława  Helenę  Jerzego  Wandę  Krystynę  Gerliczów,  Helenę  Olszakowską,  Halinę  Stawowską,  Barbarę  Górską,  Józefa  Kowalika,  Marię  Urszulę  Głos,  Stanisława  Skoczylasa,  Jana  Mrozewicza,  Jerzego  Kowalczyka,  Jacka  Rembiszewskiego,  Mariana  Farbisza,  Waldemara  Osiaka,  Elżbietę  Latek,  Wojciecha  Dzikowskiego,  Rome  Rucińską, Marię  Gałkę,  Elzbietę  Jerzego  Sobieskich,  Grażynę  Furman,  Kazimierza  Błaszczyka,  Józefa  Buzuka,  Macieja  Pawlikowskiego,  Ryszarda  Grabnego,  Stanisława  Zofię  Jachacy,  Stanisławę  Piotra  Słotwińskich,  Michała  Ochockiego,  Antoniego  Serewę,  Józefa  Chomika,  Zygmunta  Głosa,  Grażynę  Dziubę,  Janusza  Ołtarzewskiego,   i  za  wszystkie  dusze  w  czyśćcu  cierpiące.   

SOBOTA

BOŻEMU MIŁOSIERDZIU POLECAJĄ SIĘ śp:

 

+ Waleria Janewicz, Krystyna Radomska, Otylia i Wacław Rudniccy, Walentyna i Konstanty; + Jan, Dolek Syroka, Zofia Cegielska, Czesława, Kazimierz Stańczyk, Dominika Kuźniewska, Teresa Szałkowska, Robert Tkaczyk, Andrzej Zaręba; + Amelia, Stanisław, Petronela, Władysław, Karolina, Teodozja, Wacław, Antoni; + Wiktoria, Franciszek, Janina Niedziałek, ks. Jan Niedziałek, Zofia Cała, Lucyna Kielak, Halina, Tadeusz, Zbigniew Lipiec, Jan Krzymowski, Tadeusz Łuszczyk, Helena, Irena, Jan Pest, Wanda Jankowska, Monika Śliwińska, Jan Piasko, Mariusz, Antonina, Józef Barlak, Stanisława, Jan Nowak, Eugeniusz Barlak, Wiesław Gruziel, Zofia, Marian  Kmieciak, Michał Szkudlarek, Ludwik, Irena Lisiak; + Józefa, Lucjan Brzezińscy, Genowefa Żaczkowska, Gabriela Łada, Grażyna Wojak, Andrzej Rękawek, Marek Kornacki, Marianna Żaczkowska; + Ludwik, Ludwika, Waleria, Józef Dembińscy, Maria, Adolf Rutynowie, zm z rodz Pietrewiczów, Bilajewskich, Jaworskich, Helena, Lech Łuczakowie, Anna Nagórna z rodz, Teresa Toporska; + Kazimierz Awiczak, Bolesław, Teresa, Bożena Saran, Jadwiga i Henryk Awiczak, Franciszek i Franciszka Wastrożny, Henryk Baran; + Krystyna, Jerzy, Bronisława, Józef Adamczyk, Zofia, Stanisław Suwała, Edwarda, Jan Adamczyk, Janina, Józef Szcześniak, Stefan Suwała, Henryka, Tadeusz Ficzygowscy, Grzegorz Szcześniak, Tadeusz Tumiński, Zenobia Sieczkowska, ks. Jan Franczak, Jan Polanowski, Paweł Kawownik, o. Józef Joniec, Stefan Franczak, Marianna, Jan Litwinek, Stefania, Piotr Franczak; + Grzegorz, Barbara, Zofia, Jadwiga; + Marian, Stanisława, Helena, Józefa, Piotr, Stanisław; + Helena, Bogumiła, Marian, Władysław, Jadwiga, Leon, Stefan, Andrzej, Jacek, Leon oraz zm z rodz Zawadzkich, Sosnowskich, Skwarków, Stefańskich, sąsiadów i znajomych, dusze w czyśćcu cierpiące; + Józefa, Zygmunt Załuska, zm z rodz Domańskich, Mrozków, Zofia Buszta, Stefania Pasterkiewicz; + Teofil, Magdalena, Maria, Kazimierz, Marian, Józef, Józefa, Marian, Tadeusz, Jan, Salomea, Teresa, Maria, Felicja, Walenty, Marek, Jerzy, Anna, Marek, Danuta, Renata, Zdzisław, Tomasz, Kazimierz, Anna, Leszek, Tomasz, Kazimierz, Andrzej, Jadwiga, Edward; +Tadeusz i rodzice z rodz Kołakowskich, Jan, Janina, Czesław, Jadwiga z rodz Chrostowskich, Jerzy, Jadwiga, Stanisław z rodz Milewskich, ks. Bolesław, ks. Ireneusz i rodzie; + Karolina, Stanisław Romatowscy, Mirosława Wójcik; + Henryka, Ludwik, Zofia, Franciszek, Marianna Patyra, Franciszek, Marianna Łozicka, Irena JefimiukPatyra; + Jadwiga, Antoni Żukowscy, Antonina, Marceli, Jerzy, Henryk Janasiewicz, Irena, Henryk, Andrzej Rogalińscy, zm z rodz Domańskich, Żukowskich i Kruszyńskich, Krystyna, Władysław Milerscy, Bogusława Krajnik, o. Bogumił Pikusa, Krystyna Boczkowska; + Kazimiera, Jan, Wiesław, Józefa, Emilia, Piotr, Antoni z rodz Ugniewskich, Stanisław, Józefa, Józef z rodz Półtorak; + zm z rodz Błażejewiczów, Bzikotów, Kalinowskich, Maciejczyków; +Jadwiga i Józef Gielata, Zofia i Szczepan Gerus, Rozalia i Bronisław Robak, Helena i Jan Jędrzejewscy, Anna i Kazimierz Moziak, Julianna Dobrołęcka, Franciszka Hewiak; +Jadwiga, Jan, Leokadia, Henryk, Zofia, Sikora, Elżbieta, Stanisław Łapińscy, Natalia, Jan Dobrowolscy, Stefania Gałczyńska, Felicja, Jan Lachowieccy, Zofia, Piotr Gawin, Krzysztof Frey, Jadwiga, Jerzy Pacek, Anna, Jadwiga, Zygmunt, Oktawian, Gustaw Wysoccy, Anna, Jan Rynkiewicz, Stefania, Marceli Niedźwieccy, Anna, Jan Rynkieiwcz, Leokadia, Jan Gręda, Władysław Niedźwiedzki, Stanisław Pawlak, Henryk Proniewicz; + Janusz Bojanowski, Zbyszek Mossakowski, Stanisław, Stanisława, Jadwiga Bojanowska, Zdzisław, Janina Konopka, rodz Kobsów; + Jan, Marianna, Józef z rodz Sawickich, Teofil, Maria z rodz Radzikowskich; + Marek Jóźwiak, Adam Mendala, Danuta Pawlak, Mieczysław Kleczewski, Zygmunt Mackiewicz, Stanisława Śniedziecka, Aleksander Kleczewski; Kazimierz Michalski, Stanisław Janiak, Kazimierz Konasiuk, Cezary Rohnka, Kazimierz Gilarski, Jacek Gawroński, Franciszek Wilk, Filip Wróblewski, Kamila, Wiktor Kotara, Julian Wiśniewski, Kazimierz Bąkowski, Helena Skowrońska, Irena, Eugeniusz Brajczeski, Antonia, Kazimierz Kozłowski, Agata, Marian Waśko, Franciszka, Karol Hildebrand, Aniela, Wojciech Waśko, ks. Konrad Hildebrand, Drogomira, Stanisław Dylla, Sylwester Bozoki, Hanna Drozdowska, Tadeusz Buch, Danielscy: Kazimierz, Stefania, Aleksander, Zofia, Stefan, Alicja, Jan, Wisława, Aleksander, Marcjanna, Walenty; + Henryka i Feliks Skrzypek, Eugeniusz Budkowski, Zbigniew Jaworski; + Marianna i Władysław Grudziądz, Stanisława Taradejna, Teresa Krawczyk, Katarzyna, Ignacy, Władysław Kalinowscy; + Janina, Józef Szydek, Zygmunt Radwański, Lucjan Fluderski, Felicja, Władysław Bartczak,  Katarzyna, Józef Bawoł, Maria Bartczak, Genowefa, Władysław Fluderscy, Maurycy Tewel, Irena Mielecka, Helena Nocoń; Halina, Anna, Piotr Maksymowicz; + Izabela, Mieczysław, Cecylia, Ignacy, Mieczysław i Kornelia; + Krystyna Kobel, Zofia, Stanisław, Alaba, Paulina, Piotr Wiesława, Stanisław Kobel; + Henryk, Stanisława i Franciszek, Stanisława i Piotr, Helena i Bolesław, Wanda i Eugeniusz, Stefania  oraz wszystkich zm z rodz Raczyńskich Tekla i Franciszek, Antonina, Jan, Stanisław oraz zm z rodz Derleckich, Teresa i Eugeniusz Olearczuków, Marianna i Stefan, Szczepańscy, Józefa i Feliks oraz zm z rodz Pawelców, Jadwiga i Henryk oraz zm z rodz  Kopszaków, Piotr Gleba, Adam Gromadowski, Sławomir Skrzypek, Zofia i Stanisław Jachacy, Marta Pietrak, Anna Bałuka, Michał Ochocki, Piotr Łukaszczyk, Janina, Stefan i Bogdan Pęciak, Jacek i Seweryn Sobczyk, Jadwiga i Kazimierz Sienkiewicz, Leszek Molski, Helena Papińska i jej mąż, Barbara Starościak, x. Remigiusz Zimak, x. Krzysztof Gruczyński, x. Bolesław Spychała, x. Franciszek Łysiuniec, x. Jerzy Syryjczyk, x. Jan Kaczkowski, x. kard Franciszek Macharski, Wiesław Molik, Anna, Remigiusz i Wojciech Masiukiewicz, Hanna Ferens, Maria i Stanisław Zychowscy, Józef Meszarosa, Janusz Szajewski, Zofia Włodarczyk, Wanda Warda, Ewa ČečetkaCymerman, Jadwiga Gawlas, Jan Sobola, Danuta Szaflarska, zm Sąsiadów, Poległych w obronie Ojczyzny, Żołnierzy Wyklętych i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, rodzinę Miecznikowskich: Stanisława, Zofia, Helena, Anna, Hilary, Bronisław, Apolinary, Walenty, Tadeusz; rodz  Morawskich: Teodozja, Anna, Scholastyna, Romuald, Alojzy, Inocenty, Jan, Franciszek; rodz Zembrzuskich: Florentyna, Bronisław, Walentyna, Janina, Michalina, Marianna, Lucyna, Konstanty, Wacław, Mieczysław, Józef, Jan; Wanda Szemplińska; rodz Gałeckich: Olimpia, Brygida, Antoni, Bronisław; rodz Czaplickich: Elżbieta, Emilian, Dezyderiusz, Stanisław; rodz  Płoskich: Barbara, Monika, Stanisława, Tadeusza, Jan; Henryk Ostrowski; Teresa i Waldemar Czubaccy; Beata Leśniewska, Agata Porucznik i Dariusz Stępniak; rodz  Miecznikowskich, Morawskich, Zembrzuskich, Gałeckich, Płoskich, Czaplickich; za dusze w czyśćcu cierpiące.